sobota, maja 04, 2024
02.09.15

Mistrzostwa Małopolski z wielkimi sukcesami!!!

Gratulujemy!!! Dwa medale Julii - złoty i brązowy, ukończenie przez Macieja finału w kategorii seniorów, wielka radość i ekstremalne emocje - to nasz bilans tegorocznych Mistrzostw.

Najpierw doskonale spisała się Julia i Lotos - w kategorii juniorzy młodsi na kucach zajęli pierwsze miejsce i wraz ze złotym medalem zdobyli tytuł Mistrza Małopolski w tej kategorii. Zapracowali na to czterema bezbłędnymi przejazdami i świetnym czasem w rozgrywce.

Nie było czasu na odpoczynek i ochłonięcie z wielkich emocji, jak trzeba było walczyć na dużym koniu. Pierwsze dwa dni były na zero, lecz w finale przytrafiła się 1 zrzutka. Na szczęście nikt nie zdołał utrzymać zerowego konta i 5 osób z tylko jednym błędem przeszło do rozgrywki. Dwa przejazdy rywalek nie miały żadnego błędu, więc z 4 punktami Julia i Priam zajęli 3 lokatę, zdobywając brązowy medal i tytuł II vice-mistrza Małopolski.

Na koniec dnia czekała nas jeszcze jedna dawka wielkich emocji. Maciej i Drima podjęli ogromne wyzwanie startu w kategorii seniorów. Pierwsze dwa dni były fantastyczne - tylko po jednym błędzie (wys. 125 i 130cm) co dawało bardzo wysoką 4 lokatę! Największym wyzwaniem było jednak ukończenie konkursów finałowych, które postawione były aż na wysokości 135cm! Ani Maciej, ani Drima nigdy nie startowali w tak wysokich i trudnych parcourach. Pierwszy nawrót finału dopisał więc do konta tej pary sporo, bo 16 pkt karnych, dopiero w drugim nawrocie emocje nieco opadły i w ładnym stylu ukończyli go z 8 pkt. Ostatecznie - 9 miejsce, zatem bardzo serdecznie gratulujemy!!!

Nasze plany

Rok 2014 to powrót to planów budowlanych, ale obok nich szczególną pozycję zajmuje hodowla oraz nasze sportowe aspiracje.